28 juli 2010

OEFENWEDSTRIJDEN U13 (BIJZ PROV)

  7 augustus 2010 - 15u00 : KMSK DEINZE - DRONGEN

11 augustus 2010 - 19u30 : KMSK DEINZE - FC DENDER

18 augustus 2010 - 19u30 : VRASENE - KMSK DEINZE

21 augustus 2010 - 13u00 : KMSK DEINZE - SP PETEGEM

28 augustus 2010 : 1ste competitiewedstrijd  

21:57 Gepost door HDL in OEFENWEDSTRIJDEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

WEDSTRIJDENKALENDER KMSK DEINZE (U12 NAT.)

 

Uitslagen en kalender

Datum

 

Uitslag

21/08/2010

13:00

SPORTKRING SINT-NIKLAAS

K.MSK.DEINZE

    0 - 6  

28/08/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

K.FC.VIGOR WUITENS HAMME

  12 - 1  

04/09/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

FC LUINGNOIS

    7 - 1  

11/09/2010

10:30

SK.EERNEGEM

K.MSK.DEINZE

    0 - 8  

18/09/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

K.FC.VARSENARE

    8 - 3  

25/09/2010

14:30

K.STAND.WETTEREN

K.MSK.DEINZE

    4 - 0  

02/10/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

K.VK.IEPER

    3 - 1  

09/10/2010

13:30

K.SV.SOTTEGEM

K.MSK.DEINZE

    2 - 0  

16/10/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

TORHOUT 1992 KM.

    7 - 0  

23/10/2010

10:30

SV.WEVELGEM CITY

K.MSK.DEINZE

  0 - 12  

30/10/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

K.V.C.S.V.OOSTKAMP

  11 - 1  

06/11/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

SPORTKRING SINT-NIKLAAS

    4 - 1  

13/11/2010

10:15

K.FC.VIGOR WUITENS HAMME

K.MSK.DEINZE

   Afgel  

20/11/2010

11:00

FC LUINGNOIS

K.MSK.DEINZE

    1 - 5  

27/11/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

SK.EERNEGEM

    2 - 1  

04/12/2010

10:30

K.FC.VARSENARE

K.MSK.DEINZE

   Afgel  

11/12/2010

10:30

K.MSK.DEINZE

K.STAND.WETTEREN

    0 - 3  

08/01/2011

10:30

K.VK.IEPER

K.MSK.DEINZE

    1 - 3  

15/01/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

K.SV.SOTTEGEM

   Afgel  

22/01/2011

09:30

TORHOUT 1992 KM.

K.MSK.DEINZE

    0 - 3  

29/01/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

SV.WEVELGEM CITY

  16 - 1  

05/02/2011

10:30

K.V.C.S.V.OOSTKAMP

K.MSK.DEINZE

    2 - 8  

12/02/2011

13:00

SPORTKRING SINT-NIKLAAS

K.MSK.DEINZE

    1 - 1  

19/02/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

K.FC.VIGOR WUITENS HAMME

    5 - 1  

26/02/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

FC LUINGNOIS

  15 - 0  

05/03/2011

10:30

SK.EERNEGEM

K.MSK.DEINZE

   2 - 5  

12/03/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

K.FC.VARSENARE

   6 - 1  

19/03/2011

14:30

K.STAND.WETTEREN

K.MSK.DEINZE

   3 - 1  

26/03/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

K.VK.IEPER

   1 - 3  

02/04/2011

13:30

K.SV.SOTTEGEM

K.MSK.DEINZE

   2 - 1  

09/04/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

TORHOUT 1992 KM.

   3 - 0  

16/04/2011

10:30

SV.WEVELGEM CITY

K.MSK.DEINZE

  1 - 14  

30/04/2011

10:30

K.MSK.DEINZE

K.V.C.S.V.OOSTKAMP

 

 

19:34 Gepost door HDL in KALENDER, UITSLAGEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

16 juli 2010

WEDSTRIJDENKALENDER KMSK DEINZE (U13 BIJZ PROV)

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
28/08/2010 12:30 DEINZE SPORTKRING St.Niklaas       9 - 1
11/09/2010 12:30 DEINZE OUDENAARDE       5 - 1
18/09/2010 09:30 VCE.AALST 2002 DEINZE       2 - 2
25/09/2010 12:30 DEINZE BEVEREN       5 - 4
02/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH DEINZE       4 - 5
09/10/2010 12:30 DEINZE WAASLAND - BEVEREN       3 - 0
16/10/2010 13:30 KRC.GENT - Zeeh . DEINZE       2 - 0
23/10/2010 12:30 DEINZE ST.WETTEREN       4 - 0
30/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN - O.VL . DEINZE       2 - 2
13/11/2010 12:30 DEINZE SK.MALDEGEM       6 - 0
21/11/2010 10:00 SOTTEGEM DEINZE       2 - 1
27/11/2010 12:30 DEINZE KFC.VRASENE  FF 5 - 0
04/12/2010 10:00 LEDE DEINZE       1 - 0
11/12/2010 11:00 SPORTKRING St.Niklaas DEINZE       1 - 4
08/01/2011 15:30 OUDENAARDE DEINZE       1 - 3
15/01/2011 12:30 DEINZE VCE.AALST 2002      Afgel
23/01/2011 10:30 BEVEREN DEINZE       1 - 5
29/01/2011 12:30 DEINZE FCV.DENDER EH       6 - 2
05/02/2011 12:30 WAASLAND - BEVEREN DEINZE       1 - 2
12/02/2011 12:30 DEINZE KRC.GENT - Zeeh .       3 - 1
19/02/2011 10:00 ST.WETTEREN DEINZE       1 - 4
26/02/2011 12:30 DEINZE KSC.LOKEREN - O.VL .       2 - 0
19/03/2011 10:00 SK.MALDEGEM DEINZE       0 - 5
26/03/2011 12:30 DEINZE SOTTEGEM       4 - 1
09/04/2011 15:30 KFC.VRASENE DEINZE       0 - 4
16/04/2011 12:30 DEINZE LEDE       4 - 0

15:33 Gepost door HDL in KALENDER, UITSLAGEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02 juli 2010

VOLLEDIGE WEDSTRIJDENKALENDER 2010-2011 BIJZ PROV U13

28/08/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. OUDENAARDE   -  
28/08/2010 10:00 SK.MALDEGEM KFC.VRASENE  8 - 2  
28/08/2010 12:30 DEINZE SPORTKRING ST.NIKLAAS  9 - 1  
28/08/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN VCE.AALST 2002   -  
28/08/2010 13:30 FCV.DENDER EH BEVEREN   -  
29/08/2010 10:00 SOTTEGEM KSC.LOKEREN-O.VL.  2 - 1 
         
04/09/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KRC.GENT-ZEEH.   -  
04/09/2010 10:00 LEDE SK.MALDEGEM   -  
04/09/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. FCV.DENDER EH   -  
04/09/2010 15:30 KFC.VRASENE SOTTEGEM   -  
04/09/2010 16:00 OUDENAARDE ST.WETTEREN   -  
05/09/2010 10:30 BEVEREN WAASLAND-BEVEREN   -  
         
11/09/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. BEVEREN   -  
11/09/2010 10:00 SK.MALDEGEM SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
11/09/2010 10:00 ST.WETTEREN VCE.AALST 2002   -  
11/09/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN FCV.DENDER EH   -  
11/09/2010 12:30 DEINZE OUDENAARDE   -  
11/09/2010 15:30 KFC.VRASENE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
12/09/2010 10:00 SOTTEGEM LEDE   -  
         
18/09/2010 09:30 VCE.AALST 2002 DEINZE   -  
18/09/2010 10:00 LEDE KFC.VRASENE   -  
18/09/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS SOTTEGEM   -  
18/09/2010 13:30 FCV.DENDER EH KRC.GENT-ZEEH.   -  
18/09/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. WAASLAND-BEVEREN   -  
19/09/2010 10:30 BEVEREN ST.WETTEREN   -  
         
25/09/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. WAASLAND-BEVEREN   -  
25/09/2010 10:00 ST.WETTEREN FCV.DENDER EH   -  
25/09/2010 10:00 SK.MALDEGEM OUDENAARDE   -  
25/09/2010 10:00 LEDE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
25/09/2010 12:30 DEINZE BEVEREN   -  
25/09/2010 15:30 KFC.VRASENE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
02/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 SK.MALDEGEM   -  
02/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS LEDE   -  
02/10/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN ST.WETTEREN   -  
02/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH DEINZE   -  
02/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. KRC.GENT-ZEEH.   -  
02/10/2010 16:00 OUDENAARDE SOTTEGEM   -  
         
09/10/2010 10:00 ST.WETTEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
09/10/2010 10:00 SK.MALDEGEM BEVEREN   -  
09/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
09/10/2010 12:30 DEINZE WAASLAND-BEVEREN   -  
09/10/2010 15:30 KFC.VRASENE OUDENAARDE   -  
10/10/2010 10:00 SOTTEGEM VCE.AALST 2002   -  
         
16/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KFC.VRASENE   -  
16/10/2010 13:30 KRC.GENT-ZEEH. DEINZE   -  
16/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH SK.MALDEGEM   -  
16/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. ST.WETTEREN   -  
16/10/2010 16:00 OUDENAARDE LEDE   -  
17/10/2010 10:30 BEVEREN SOTTEGEM   -  
         
23/10/2010 10:00 LEDE VCE.AALST 2002   -  
23/10/2010 10:00 SK.MALDEGEM WAASLAND-BEVEREN   -  
23/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS OUDENAARDE   -  
23/10/2010 12:30 DEINZE ST.WETTEREN   -  
23/10/2010 15:30 KFC.VRASENE BEVEREN   -  
24/10/2010 10:00 SOTTEGEM FCV.DENDER EH   -  
         
30/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
30/10/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SK.MALDEGEM   -  
30/10/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN SOTTEGEM   -  
30/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH KFC.VRASENE   -  
30/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. DEINZE   -  
31/10/2010 10:30 BEVEREN LEDE   -  
         
06/11/2010 10:00 SK.MALDEGEM ST.WETTEREN   -  
06/11/2010 10:00 LEDE FCV.DENDER EH   -  
06/11/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS BEVEREN   -  
06/11/2010 15:00 KFC.VRASENE WAASLAND-BEVEREN   -  
06/11/2010 15:30 OUDENAARDE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
07/11/2010 10:00 SOTTEGEM KRC.GENT-ZEEH.   -  
         
13/11/2010 09:30 VCE.AALST 2002 OUDENAARDE   -  
13/11/2010 10:00 ST.WETTEREN SOTTEGEM   -  
13/11/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. KFC.VRASENE   -  
13/11/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN LEDE   -  
13/11/2010 12:30 DEINZE SK.MALDEGEM   -  
13/11/2010 13:00 FCV.DENDER EH SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
20/11/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
20/11/2010 10:00 LEDE KRC.GENT-ZEEH.   -  
20/11/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS WAASLAND-BEVEREN   -  
20/11/2010 15:00 KFC.VRASENE ST.WETTEREN   -  
20/11/2010 15:30 OUDENAARDE BEVEREN   -  
21/11/2010 10:00 SOTTEGEM DEINZE   -  
         
27/11/2010 10:00 SK.MALDEGEM KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
27/11/2010 10:00 ST.WETTEREN LEDE   -  
27/11/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
27/11/2010 12:30 DEINZE KFC.VRASENE   -  
27/11/2010 13:00 FCV.DENDER EH OUDENAARDE   -  
28/11/2010 10:30 BEVEREN VCE.AALST 2002   -  
         
04/12/2010 09:30 VCE.AALST 2002 FCV.DENDER EH   -  
04/12/2010 10:00 LEDE DEINZE   -  
04/12/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS ST.WETTEREN   -  
04/12/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. BEVEREN   -  
04/12/2010 15:30 OUDENAARDE WAASLAND-BEVEREN   -  
05/12/2010 10:00 SOTTEGEM SK.MALDEGEM   -  
         
11/12/2010 09:30 VCE.AALST 2002 WAASLAND-BEVEREN   -  
11/12/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS DEINZE   -  
11/12/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SOTTEGEM   -  
11/12/2010 15:00 KFC.VRASENE SK.MALDEGEM   -  
11/12/2010 15:30 OUDENAARDE KRC.GENT-ZEEH.   -  
12/12/2010 10:30 BEVEREN FCV.DENDER EH   -  
         
18/12/2010 10:00 ST.WETTEREN OUDENAARDE   -  
18/12/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. VCE.AALST 2002   -  
18/12/2010 10:00 SK.MALDEGEM LEDE   -  
18/12/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN BEVEREN   -  
18/12/2010 13:00 FCV.DENDER EH KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
19/12/2010 10:00 SOTTEGEM KFC.VRASENE   -  
         
08/01/2011 09:30 VCE.AALST 2002 ST.WETTEREN   -  
08/01/2011 10:00 LEDE SOTTEGEM   -  
08/01/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS SK.MALDEGEM   -  
08/01/2011 13:00 FCV.DENDER EH WAASLAND-BEVEREN   -  
08/01/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. KFC.VRASENE   -  
08/01/2011 15:30 OUDENAARDE DEINZE   -  
09/01/2011 10:30 BEVEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
         
15/01/2011 10:00 ST.WETTEREN BEVEREN   -  
15/01/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. FCV.DENDER EH   -  
15/01/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
15/01/2011 12:30 DEINZE VCE.AALST 2002   -  
15/01/2011 15:30 KFC.VRASENE LEDE   -  
16/01/2011 10:00 SOTTEGEM SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
22/01/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KFC.VRASENE   -  
22/01/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
22/01/2011 13:30 FCV.DENDER EH ST.WETTEREN   -  
22/01/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. LEDE   -  
22/01/2011 16:00 OUDENAARDE SK.MALDEGEM   -  
23/01/2011 10:30 BEVEREN DEINZE   -  
         
29/01/2011 10:00 SK.MALDEGEM VCE.AALST 2002   -  
29/01/2011 10:00 LEDE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
29/01/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
29/01/2011 10:00 ST.WETTEREN WAASLAND-BEVEREN   -  
29/01/2011 12:30 DEINZE FCV.DENDER EH   -  
30/01/2011 10:00 SOTTEGEM OUDENAARDE   -  
         
05/02/2011 09:30 VCE.AALST 2002 SOTTEGEM   -  
05/02/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. ST.WETTEREN   -  
05/02/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN DEINZE   -  
05/02/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
05/02/2011 16:00 OUDENAARDE KFC.VRASENE   -  
06/02/2011 10:30 BEVEREN SK.MALDEGEM   -  
         
12/02/2011 10:00 ST.WETTEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
12/02/2011 10:00 SK.MALDEGEM FCV.DENDER EH   -  
12/02/2011 10:00 LEDE OUDENAARDE   -  
12/02/2011 12:30 DEINZE KRC.GENT-ZEEH.   -  
12/02/2011 15:30 KFC.VRASENE VCE.AALST 2002   -  
13/02/2011 10:00 SOTTEGEM BEVEREN   -  
         
19/02/2011 09:30 VCE.AALST 2002 LEDE   -  
19/02/2011 10:00 ST.WETTEREN DEINZE   -  
19/02/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN SK.MALDEGEM   -  
19/02/2011 13:30 FCV.DENDER EH SOTTEGEM   -  
19/02/2011 16:00 OUDENAARDE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
20/02/2011 10:30 BEVEREN KFC.VRASENE   -  
         
26/02/2011 10:00 SK.MALDEGEM KRC.GENT-ZEEH.   -  
26/02/2011 10:00 LEDE BEVEREN   -  
26/02/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS VCE.AALST 2002   -  
26/02/2011 12:30 DEINZE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
26/02/2011 15:30 KFC.VRASENE FCV.DENDER EH   -  
27/02/2011 10:00 SOTTEGEM WAASLAND-BEVEREN   -  
         
12/03/2011 10:00 ST.WETTEREN SK.MALDEGEM   -  
12/03/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SOTTEGEM   -  
12/03/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KFC.VRASENE   -  
12/03/2011 13:30 FCV.DENDER EH LEDE   -  
12/03/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. OUDENAARDE   -  
13/03/2011 10:30 BEVEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
19/03/2011 10:00 SK.MALDEGEM DEINZE   -  
19/03/2011 10:00 LEDE WAASLAND-BEVEREN   -  
19/03/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS FCV.DENDER EH   -  
19/03/2011 15:30 KFC.VRASENE KRC.GENT-ZEEH.   -  
19/03/2011 16:00 OUDENAARDE VCE.AALST 2002   -  
20/03/2011 10:00 SOTTEGEM ST.WETTEREN   -  
         
26/03/2011 10:00 ST.WETTEREN KFC.VRASENE   -  
26/03/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. LEDE   -  
26/03/2011 12:30 DEINZE SOTTEGEM   -  
26/03/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
26/03/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. VCE.AALST 2002   -  
27/03/2011 10:30 BEVEREN OUDENAARDE   -  
         
09/04/2011 09:30 VCE.AALST 2002 BEVEREN   -  
09/04/2011 10:00 LEDE ST.WETTEREN   -  
09/04/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KRC.GENT-ZEEH.   -  
09/04/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SK.MALDEGEM   -  
09/04/2011 15:30 KFC.VRASENE DEINZE   -  
09/04/2011 16:00 OUDENAARDE FCV.DENDER EH   -  
         
16/04/2011 10:00 ST.WETTEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
16/04/2011 10:00 SK.MALDEGEM SOTTEGEM   -  
16/04/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN OUDENAARDE   -  
16/04/2011 12:30 DEINZE LEDE   -  
16/04/2011 13:30 FCV.DENDER EH VCE.AALST 2002   -  
17/04/2011 10:30 BEVEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
Algemene rangschikking
            Doelpunten  
Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
1 BEVEREN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 DEINZE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FCV.DENDER EH 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC.VRASENE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KRC.GENT-ZEEH. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KSC.LOKEREN-O.VL. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 LEDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 OUDENAARDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SK.MALDEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SOTTEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SPORTKRING ST.NIKLAAS 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ST.WETTEREN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VCE.AALST 2002 0 0 0 0 0 0 0 0
1 WAASLAND-BEVEREN 0 0 0 0 0 0 0 0

 

22:24 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |