05 november 2010

BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13

VOORRONDES BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (heen op 24/11/2010 en terug op 01/12/2010) :                                                                                                                                

 HEEN (24/11/2010) :          walivo

 

 

1

24/11/2010

18:00

Geraardsbergen KSV

Merelbeke KFC    G

2

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport C KVV

Nazareth-Eke VC

3

24/11/2010

18:00

Belzele KVVE

St-Denijs Sport D KVV

4

24/11/2010

18:00

Vrasene KFC

Beervelde VK Nieuw

5

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport A KVV

Dikkelvenne SC

6

24/11/2010

18:00

Bassevelde KVVK

Kleit FC

7

24/11/2010

18:00

Merelbeke KFC    D

St-Denijs Sport B KVV

8

24/11/2010

18:00

Evergem Center KFC

bye

9

24/11/2010

18:00

Windeke KVV

Winnik KVE

10

24/11/2010

18:00

Meldert Verbroedering

Jong Lede KVC  J

11

24/11/2010

18:00

De Pinte Jong en Vlug

Kluisbergen KFC

12

24/11/2010

18:00

Assenede FC

Daknam

13

24/11/2010

18:00

Grembergen SK

Sint-Gillis KV

14

24/11/2010

18:00

Melle Tenstar

Vlaamse Ardennen KVV

15

24/11/2010

18:00

Maldegem KSK

Poesele FC

16

24/11/2010

18:00

Mariakerke KSCE

bye

17

24/11/2010

18:00

Deinze KMSK

Waarschoot KFAC

18

24/11/2010

18:00

Grotenberge Eendracht

Denderleeuw Standaard

19

24/11/2010

18:00

Stekene VVS

Zaffelare SV

20

24/11/2010

18:00

Merendree Lando Sport

K.V. Eendracht Aalter

21

24/11/2010

18:00

Moortsele FCE

Lochristi SK

22

24/11/2010

18:00

Melsen SV

Kalken HO (1)

23

24/11/2010

18:00

Kalken HO (2)

Baardegem VJ

24

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  A

bye

25

24/11/2010

18:00

Adegem KVK

Gent VSV

26

24/11/2010

18:00

Sottegem KSV

Lebeke-Aalst SK

27

24/11/2010

18:00

Gentbrugge Racing

Hofstade KSCW

28

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  I

Doorslaar Lokeren SK

29

24/11/2010

18:00

Vinderhoute SK

Leerne Ooidonk

30

24/11/2010

18:00

Borsbeke De Toekomst

Dender EH FCV

31

24/11/2010

18:00

Zomergem KVV

Geraardsbergen Jong

32

24/11/2010

18:00

Lebbeke KSK

bye

TERUG (01/12/2010) :

1/12/2010

18:00

Merelbeke KFC    G

Geraardsbergen KSV

1/12/2010

18:00

Nazareth-Eke VC

St-Denijs Sport C KVV

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport D KVV

Belzele KVVE

1/12/2010

18:00

Beervelde VK Nieuw

Vrasene KFC

1/12/2010

18:00

Dikkelvenne SC

St-Denijs Sport A KVV

1/12/2010

18:00

Kleit FC

Bassevelde KVVK

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport B KVV

Merelbeke KFC    D

1/12/2010

18:00

bye

Evergem Center KFC

1/12/2010

18:00

Winnik KVE

Windeke KVV

1/12/2010

18:00

Jong Lede KVC  J

Meldert Verbroedering

1/12/2010

18:00

Kluisbergen KFC

De Pinte Jong en Vlug

1/12/2010

18:00

Daknam

Assenede FC

1/12/2010

18:00

Sint-Gillis KV

Grembergen SK

1/12/2010

18:00

Vlaamse Ardennen KVV

Melle Tenstar

1/12/2010

18:00

Poesele FC

Maldegem KSK

1/12/2010

18:00

bye

Mariakerke KSCE

1/12/2010

18:00

Waarschoot KFAC

Deinze KMSK

1/12/2010

18:00

Denderleeuw Standaard

Grotenberge Eendracht

1/12/2010

18:00

Zaffelare SV

Stekene VVS

1/12/2010

18:00

K.V. Eendracht Aalter

Merendree Lando Sport

1/12/2010

18:00

Lochristi SK

Moortsele FCE

1/12/2010

18:00

Kalken HO (1)

Melsen SV

1/12/2010

18:00

Baardegem VJ

Kalken HO (2)

1/12/2010

18:00

bye

Jong Lede KVC  A

28/11/2010

10:00

Gent VSV

Adegem KVK

1/12/2010

18:00

Lebeke-Aalst SK

Sottegem KSV

1/12/2010

18:00

Hofstade KSCW

Gentbrugge Racing

1/12/2010

18:00

Doorslaar Lokeren SK

Jong Lede KVC  I

1/12/2010

18:00

Leerne Ooidonk

Vinderhoute SK

1/12/2010

18:00

Dender EH FCV

Borsbeke De Toekomst

1/12/2010

18:00

Geraardsbergen Jong

Zomergem KVV

1/12/2010

18:00

bye

Lebbeke KSK

 

 

12:20 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.