25 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 14 (27/11/2010 om 12u30) :

KMSK DEINZE             5  -  0 (FF)          KFC VRASENE                                           CLUB EMBLEM - KFC Vrasene

27/11/2010

10:00

SK.MALDEGEM

KSC.LOKEREN-O.VL.

PP  

27/11/2010

10:00

ST.WETTEREN

LEDE

3-2  

27/11/2010

12:30

DEINZE

KFC.VRASENE

5-0 FF  

27/11/2010

13:00

FCV.DENDER EH

OUDENAARDE

4-2  

27/11/2010

13:00

KRC.GENT-ZEEH.

SPORTKRING ST.NIKLAAS

5-2  

28/11/2010

10:30

BEVEREN

VCE.AALST 2002

0-2  

ZA 27/11

12:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

DEINZE(00818) -
KFC.VRASENE(03623)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION - TERR.3
STADIONLAAN 5
9800 DEINZE(2124)
09/386.00.28

REF:DE SCHEEMACKER TOM(5)

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

11

10

1

0

51

61

10

30

2

DEINZE

11 

7

2

2

23 

41

18

23

3

FCV.DENDER EH

11

7

3

1

23

40

17

22

3

KRC.GENT-ZEEH.

12

7

4

1

15

30

15

22

5

SOTTEGEM A

11

6

4

1

5

27

22

19

6

OUDENAARDE

11

6

5

0

1

30

29

18

6

ST.WETTEREN

11

5

3

-3

20

23

18

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

11

5

2

3

27

24

17

9

VCE AALST 2002

11

4

5

2

-9

22

31

14

10

BEVEREN

12

3

6

3

-14

18

32

12

11

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

12

WAASLAND-BEVEREN

11

2

6

3

-9

17

26

9

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

11

1

9

1

-28

20

48

4

13

KFC.VRASENE

12

1

10

1

-46

16

62

4

21 november 2010

VOORRONDE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (heen op 24/11/2010 om 18u00) :

KMSK DEINZE          2  - 3           KFAC WAARSCHOOT                                 

   

WO 24/11

18:00

U13

ORG: DEINZE(00818)
DEINZE U13(00818) -
WAARSCHOOT U13 (04655)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION(2124)

REF:MARTENS ALBERT(3) 

 

 Krantenartikel uit "Het Nieuwsblad" (23/11/2010) :

 

Iedereen kan de Jeugdcup 2011 winnen

De Jeugdcup ‘Het Nieuwsblad' 2011 voor U13, U15 en U17 wordt morgen al officieel op gang geschoten. Nooit eerder startte het tornooi zo vroeg, maar dat is het gevolg van een reglementswijziging. Dit jaar worden niet enkel de kampioenen (en enkele tweedes) uit de gewestelijke en bijzondere reeksen toegelaten, maar kunnen alle clubs met een nationaal, provinciaal en regionaal label deelnemen op voorwaarde dat het ingeschreven elftal uitkomt in een gewestelijke of bijzondere reeks.

 

Door de samenwerking met de VFV (Voetbalfederatie Vlaanderen) is er ook een proefproject ingevoerd m.b.t. de vervangingen. Halverwege de eerste en tweede helft wordt een time-out van twee minuten doorgevoerd. Na iedere time-out wordt het spel hervat met een aftrap, genomen door dezelfde ploeg als bij aanvang van die helft, én dienen alle wisselspelers aan de aftrap te verschijnen. Tijdens de rust mag er vrij vervangen worden. Vliegende vervangingen zijn tijdens de wedstrijd niet toegelaten. Enige uitzondering hierop is voor geblesseerde spelers.

21:51 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

12 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 13 (21/11/2010 om 10u00) :

SV SOTTEGEM             2   -  1             KMSK DEINZE     

  Foto                                       

20/11/2010

09:30

VCE.AALST 2002

KSC.LOKEREN-O.VL.

 1-7  

20/11/2010

10:00

LEDE

KRC.GENT-ZEEH.

 3-0  

20/11/2010

11:00

SPORTKRING ST.NIKLAAS

WAASLAND-BEVEREN

 1-3  

20/11/2010

15:30

OUDENAARDE

BEVEREN

 1-3  

20/11/2010

12:00

KFC.VRASENE

ST.WETTEREN

 0-3  

21/11/2010

10:00

SOTTEGEM A

DEINZE

 2-1  

ZO 21/11

10:00

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

SOTTEGEM A(00225) -
DEINZE(00818)

 
 

CMP: KLOOSTERSTRAAT 24A - TERR.2
KLOOSTERSTRAAT 24A
9620 ZOTTEGEM(2428)
09/3601167

REF:DE SCHRYVER JAN(3)

 SV SOTTEGEM - KMSK 033.jpg

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

10

10

0

0

52

59

7

30

2

DEINZE

10

6

2

2

18

36

18

20

3

FCV.DENDER EH

10

6

3

1

21

36

15

19

3

KRC.GENT-ZEEH.

11

6

4

1

12

25

13

19

3

SOTTEGEM A

11

6

4

1

5

27

22

19

6

OUDENAARDE

10

6

4

0

3

28

25

18

7

KSC.LOKEREN-O.VL.

11

5

4

2

3

27

24

17

8

ST.WETTEREN

10

4

3

3

-4

17

21

15

9

BEVEREN

11

3

5

3

-12

18

30

12

10

VCE.AALST 2002

10

3

5

2

-11

20

31

11

11

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

12

WAASLAND-BEVEREN

11

2

6

3

-9

17

26

9

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

10

1

8

1

-25

18

43

4

13

KFC.VRASENE

11

1

9

1

-41

16

57

4

 

21:22 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

09 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 12 (13/11/2010 om 12u30) :

KMSK DEINZE            AFGELAST            SK MALDEGEM

                                       

 

OOST-VLAANDEREN

VOETBAL

12/11/2010 - 14/11/2010

 

BESLISSING PROVINCIAAL COMITE VAN ZATERDAG 13/11/2010 (10.30)
Het Provinciaal Comité van Oost-Vlaanderen heeft beslist over te gaan tot

een algemene afgelasting van alle wedstrijden t.e.m. 14 november 2010.

De wedstrijden van de eerste elftallen heren en dames zijn dus eveneens

 uitgesteld!!

13/11/2010

09:30

VCE.AALST 2002

OUDENAARDE

  PP  

13/11/2010

10:00

ST.WETTEREN

SOTTEGEM A

 PP  

13/11/2010

12:30

DEINZE

SK.MALDEGEM

 PP  

13/11/2010

12:30

WAASLAND-BEVEREN

LEDE

 PP 

13/11/2010

13:00

FCV.DENDER EH

SP. ST.NIKLAAS

 PP  

13/11/2010

13:00

KRC.GENT-ZEEH.

KFC.VRASENE

 PP  

ZA 13/11

12:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

DEINZE(00818) -
SK.MALDEGEM(04220)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION - TERR.3
STADIONLAAN 5
9800 DEINZE(2124)
09/386.00.28

REF:BRAET ANNE(4)

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

9

9

0

0

49

56

7

27

2

DEINZE

9

6

1

2

19

35

16

20

3

FCV.DENDER EH

10

6

3

1

21

36

15

19

3

KRC.GENT-ZEEH.

10

6

3

1

15

25

10

19

5

OUDENAARDE

9

6

3

0

5

27

22

18

6

SOTTEGEM A

10

5

4

1

4

25

21

16

7

KSC.LOKEREN-O.VL.

10

4

4

2

-3

20

23

14

8

ST.WETTEREN

9

3

3

3

-7

14

21

12

9

VCE.AALST 2002

9

3

4

2

-5

19

24

11

10

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

11

BEVEREN

10

2

5

3

-14

15

29

9

12

WAASLAND-BEVEREN

10

1

6

3

-11

14

25

6

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

9

1

7

1

-23

17

40

4

13

KFC.VRASENE

10

1

8

1

-38

16

54

4

 

06 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 11 (06/11/2010) :

KMSK DEINZE  is vrij op de elfde speeldag !!!

06/11/2010

10:00

LEDE

FCV.DENDER EH

2-1  

06/11/2010

10:00

SK.MALDEGEM

ST.WETTEREN

4-4  

06/11/2010

11:00

SPORTKRING ST.NIKLAAS

BEVEREN

2-1  

06/11/2010

15:30

OUDENAARDE

KSC.LOKEREN-O.VL.

2-1  

06/11/2010

12:00

KFC.VRASENE

WAASLAND-BEVEREN

4-1  

07/11/2010

10:00

SOTTEGEM A

KRC.GENT-ZEEH.

0-1  

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

9

9

0

0

49

56

7

27

2

DEINZE

9

6

1

2

19

35

16

20

3

FCV.DENDER EH

10

6

3

1

21

36

15

19

3

KRC.GENT-ZEEH.

10

6

3

1

15

25

10

19

5

OUDENAARDE

9

6

3

0

5

27

22

18

6

SOTTEGEM A

10

5

4

1

4

25

21

16

7

KSC.LOKEREN-O.VL.

10

4

4

2

-3

20

23

14

8

ST.WETTEREN

9

3

3

3

-7

14

21

12

9

VCE.AALST 2002

9

3

4

2

-5

19

24

11

10

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

11

BEVEREN

10

2

5

3

-14

15

29

9

12

WAASLAND-BEVEREN

10

1

6

3

-11

14

25

6

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

9

1

7

1

-23

17

40

4

13

KFC.VRASENE

10

1

8

1

-38

16

54

4

09:09 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

05 november 2010

BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13

VOORRONDES BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (heen op 24/11/2010 en terug op 01/12/2010) :                                                                                                                                

 HEEN (24/11/2010) :          walivo

 

 

1

24/11/2010

18:00

Geraardsbergen KSV

Merelbeke KFC    G

2

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport C KVV

Nazareth-Eke VC

3

24/11/2010

18:00

Belzele KVVE

St-Denijs Sport D KVV

4

24/11/2010

18:00

Vrasene KFC

Beervelde VK Nieuw

5

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport A KVV

Dikkelvenne SC

6

24/11/2010

18:00

Bassevelde KVVK

Kleit FC

7

24/11/2010

18:00

Merelbeke KFC    D

St-Denijs Sport B KVV

8

24/11/2010

18:00

Evergem Center KFC

bye

9

24/11/2010

18:00

Windeke KVV

Winnik KVE

10

24/11/2010

18:00

Meldert Verbroedering

Jong Lede KVC  J

11

24/11/2010

18:00

De Pinte Jong en Vlug

Kluisbergen KFC

12

24/11/2010

18:00

Assenede FC

Daknam

13

24/11/2010

18:00

Grembergen SK

Sint-Gillis KV

14

24/11/2010

18:00

Melle Tenstar

Vlaamse Ardennen KVV

15

24/11/2010

18:00

Maldegem KSK

Poesele FC

16

24/11/2010

18:00

Mariakerke KSCE

bye

17

24/11/2010

18:00

Deinze KMSK

Waarschoot KFAC

18

24/11/2010

18:00

Grotenberge Eendracht

Denderleeuw Standaard

19

24/11/2010

18:00

Stekene VVS

Zaffelare SV

20

24/11/2010

18:00

Merendree Lando Sport

K.V. Eendracht Aalter

21

24/11/2010

18:00

Moortsele FCE

Lochristi SK

22

24/11/2010

18:00

Melsen SV

Kalken HO (1)

23

24/11/2010

18:00

Kalken HO (2)

Baardegem VJ

24

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  A

bye

25

24/11/2010

18:00

Adegem KVK

Gent VSV

26

24/11/2010

18:00

Sottegem KSV

Lebeke-Aalst SK

27

24/11/2010

18:00

Gentbrugge Racing

Hofstade KSCW

28

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  I

Doorslaar Lokeren SK

29

24/11/2010

18:00

Vinderhoute SK

Leerne Ooidonk

30

24/11/2010

18:00

Borsbeke De Toekomst

Dender EH FCV

31

24/11/2010

18:00

Zomergem KVV

Geraardsbergen Jong

32

24/11/2010

18:00

Lebbeke KSK

bye

TERUG (01/12/2010) :

1/12/2010

18:00

Merelbeke KFC    G

Geraardsbergen KSV

1/12/2010

18:00

Nazareth-Eke VC

St-Denijs Sport C KVV

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport D KVV

Belzele KVVE

1/12/2010

18:00

Beervelde VK Nieuw

Vrasene KFC

1/12/2010

18:00

Dikkelvenne SC

St-Denijs Sport A KVV

1/12/2010

18:00

Kleit FC

Bassevelde KVVK

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport B KVV

Merelbeke KFC    D

1/12/2010

18:00

bye

Evergem Center KFC

1/12/2010

18:00

Winnik KVE

Windeke KVV

1/12/2010

18:00

Jong Lede KVC  J

Meldert Verbroedering

1/12/2010

18:00

Kluisbergen KFC

De Pinte Jong en Vlug

1/12/2010

18:00

Daknam

Assenede FC

1/12/2010

18:00

Sint-Gillis KV

Grembergen SK

1/12/2010

18:00

Vlaamse Ardennen KVV

Melle Tenstar

1/12/2010

18:00

Poesele FC

Maldegem KSK

1/12/2010

18:00

bye

Mariakerke KSCE

1/12/2010

18:00

Waarschoot KFAC

Deinze KMSK

1/12/2010

18:00

Denderleeuw Standaard

Grotenberge Eendracht

1/12/2010

18:00

Zaffelare SV

Stekene VVS

1/12/2010

18:00

K.V. Eendracht Aalter

Merendree Lando Sport

1/12/2010

18:00

Lochristi SK

Moortsele FCE

1/12/2010

18:00

Kalken HO (1)

Melsen SV

1/12/2010

18:00

Baardegem VJ

Kalken HO (2)

1/12/2010

18:00

bye

Jong Lede KVC  A

28/11/2010

10:00

Gent VSV

Adegem KVK

1/12/2010

18:00

Lebeke-Aalst SK

Sottegem KSV

1/12/2010

18:00

Hofstade KSCW

Gentbrugge Racing

1/12/2010

18:00

Doorslaar Lokeren SK

Jong Lede KVC  I

1/12/2010

18:00

Leerne Ooidonk

Vinderhoute SK

1/12/2010

18:00

Dender EH FCV

Borsbeke De Toekomst

1/12/2010

18:00

Geraardsbergen Jong

Zomergem KVV

1/12/2010

18:00

bye

Lebbeke KSK

 

 

12:20 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |