28 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 6 (02/10/2010 om 13u30)

FCV DENDER E.H.    4     -     5        KMSK DEINZE        

                                 

     

ZA 02/10

13:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

FCV.DENDER EH(03900) -
DEINZE(00818)

 
 

CMP: THONTLAAN - TERR.2
THONTLAAN
9470 DENDERLEEUW(2431)
053680233

REF:VAN DAMME KAREL(2)

 

02/10/2010

09:30

VCE.AALST 2002

SK.MALDEGEM

3 - 3

02/10/2010

11:00

SPORTKRING ST.NIKLAAS

LEDE

  1 - 7  

02/10/2010

12:30

WAASLAND-BEVEREN

ST.WETTEREN

0 - 1

02/10/2010

13:30

FCV.DENDER EH

DEINZE

4 - 5

02/10/2010

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

KRC.GENT-ZEEH.

  2 - 1  

02/10/2010

16:00

OUDENAARDE

SOTTEGEM A

 3 - 1  

 Foto's VCE AALST2002 - KMSK 085.jpg 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

5

5

0

0

31

36

5

15

2

DEINZE

5

4

0

1

14

26

12

13

3

FCV.DENDER EH

6

3

2

1

8

19

11

10

4

KRC.GENT-ZEEH.

6

3

3

0

7

15

8

9

4

OUDENAARDE

5

3

2

0

3

16

13

9

4

SOTTEGEM A

5

3

2

0

0

14

14

9

4

ST.WETTEREN

5

3

2

0

-3

7

10

9

4

KSC.LOKEREN-O.VL.

6

3

3

0

-5

11

16

9

9

SK.MALDEGEM

5

2

2

1

-2

19

21

7

10

VCE.AALST 2002

5

1

2

2

-2

9

11

5

10

BEVEREN

5

1

2

2

-7

6

13

5

12

WAASLAND-BEVEREN

6

1

4

1

-5

8

13

4

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

5

0

4

1

-16

10

26

1

13

KFC.VRASENE

5

0

4

1

-23

8

31

1

22:50 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

19 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 5 (25/09/2010 om 12u30)

 KMSK DEINZE             5     -     4          SK BEVEREN

                                                         

ZA 25/09

12:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

DEINZE(00818) -
BEVEREN(02300)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION - TERR.3
STADIONLAAN 5
9800 DEINZE(2124)
09/386.00.28

REF:REINDERS PATRICK(3)

 

 

22/09/2010

19:30

KFC.VRASENE

SPORTKRING ST.NIKLAAS

2 - 2

25/09/2010

10:00

SK.MALDEGEM

OUDENAARDE

2 - 8  

25/09/2010

10:00

ST.WETTEREN

FCV.DENDER EH

0 - 6  

25/09/2010

10:00

LEDE

KSC.LOKEREN-O.VL.

7 - 0  

25/09/2010

12:30

DEINZE

BEVEREN

5 - 4  

25/09/2010

13:30

KRC.GENT-ZEEH.

WAASLAND-BEVEREN

1 - 2  

 KMSK - SK BEVEREN 041.jpg

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

4

4

0

0

25

29

4

12

2

DEINZE

4

3

0

1

13

21

8

10

2

FCV.DENDER EH

5

3

1

1

9

15

6

10

4

KRC.GENT-ZEEH.

5

3

2

0

8

14

6

9

4

SOTTEGEM A

4

3

1

0

2

13

11

9

6

OUDENAARDE

4

2

2

0

1

13

12

6

6

SK.MALDEGEM

4

2

2

0

-2

16

18

6

6

ST.WETTEREN

4

2

2

0

-4

6

10

6

6

KSC.LOKEREN-O.VL.

5

2

3

0

-6

9

15

6

10

BEVEREN

5

1

2

2

-7

6

13

5

11

VCE.AALST 2002

4

1

2

1

-2

6

8

4

11

WAASLAND-BEVEREN

5

1

3

1

-4

8

12

4

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

4

0

3

1

-10

9

19

1

13

KFC.VRASENE

5

0

4

1

-23

8

31

1

10:12 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

14 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 4 (18/09/2010 om 9u30)

VCE AALST 2002         2  -  2          KMSK DEINZE  

                                     

 

18/09/2010

09:30

VCE.AALST 2002

DEINZE

   2-2  

18/09/2010

10:00

LEDE

KFC.VRASENE

 13-0  

18/09/2010

11:00

SPORTKRING ST.NIKLAAS

SOTTEGEM

   2-3  

18/09/2010

13:30

FCV.DENDER EH

KRC.GENT-ZEEH.

   1-2  

18/09/2010

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

WAASLAND-BEVEREN

   3-2  

19/09/2010

10:30

BEVEREN

ST.WETTEREN

  1-0

 

Foto's VCE AALST2002 - KMSK 016.jpg

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

3

3

0

0

18

22

4

9

1

KRC.GENT-ZEEH.

4

3

1

0

9

13

4

9

1

SOTTEGEM A

4

3

1

0

2

13

11

9

4

DEINZE

3

2

0

1

12

16

4

7

4

FCV.DENDER EH

4

2

1

1

3

9

6

7

6

SK.MALDEGEM

3

2

1

0

4

14

10

6

6

ST.WETTEREN

3

2

1

0

2

6

4

6

6

KSC.LOKEREN-O.VL.

4

2

2

0

1

9

8

6

9

BEVEREN

4

1

1

2

-6

2

8

5

10

VCE.AALST 2002

4

1

2

1

-2

6

8

4

11

OUDENAARDE

3

1

2

0

-5

5

10

3

12

WAASLAND-BEVEREN

4

0

3

1

-5

6

11

1

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

3

0

3

0

-10

7

17

0

13

KFC.VRASENE

4

0

4

0

-23

6

29

0

05 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 3 (11/09/2010 om 12u30)

 KMSK DEINZE          5   -   1           KSV OUDENAARDE

                                                

 

11/09/2010 

10:00

KRC.GENT-ZEEH.

BEVEREN

 7-0  

11/09/2010

10:00

SK.MALDEGEM

SPORTKRING ST.NIKLAAS

 5-4  

11/09/2010

10:00

ST.WETTEREN

VCE.AALST 2002

 3-2  

11/09/2010

12:30

WAASLAND-BEVEREN

FCV.DENDER EH

 2-5  

11/09/2010

12:30

DEINZE

OUDENAARDE

 5-1  

11/09/2010

15:30

KFC.VRASENE

KSC.LOKEREN-O.VL.

 1-3  

12/09/2010

10:00

SOTTEGEM

LEDE

 3-5

 

Foto's KMSK -KSVO 042.jpg

     

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

FCV.DENDER EH

3

2

0

1

4

8

4

7

2

DEINZE

2

2

0

0

12

14

2

6

2

KRC.GENT-ZEEH.

3

2

1

0

8

11

3

6

2

LEDE

2

2

0

0

5

9

4

6

2

SK.MALDEGEM

3

2

1

0

4

14

10

6

2

ST.WETTEREN

2

2

0

0

3

6

3

6

2

SOTTEGEM A

3

2

1

0

1

10

9

6

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

3

1

2

0

0

6

6

3

8

VCE.AALST 2002

3

1

2

0

-2

4

6

3

8

OUDENAARDE

3

1

2

0

-5

5

10

3

11

BEVEREN

3

0

1

2

-7

1

8

2

12

WAASLAND-BEVEREN

3

0

2

1

-4

4

8

1

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

2

0

2

0

-9

5

14

0

13

KFC.VRASENE

3

0

3

0

-10

6

16

0

                  

 

30 augustus 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 2 (weekend van 04/09/2010)

KMSK DEINZE  is vrij op de tweede speeldag !!!

Ter vervanging wordt een oefenwedstrijd ingelast op maandag 06/09/2010 !!!

04/09/2010

09:30

VCE.AALST 2002

KRC.GENT-ZEEH.

 0-2  

04/09/2010

10:00

LEDE

SK.MALDEGEM

 4-1  

04/09/2010

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

FCV.DENDER EH

 2-3  

04/09/2010

15:30

KFC.VRASENE

SOTTEGEM

 3-5  

04/09/2010

16:00

OUDENAARDE

ST.WETTEREN

 1-3  

05/09/2010

10:30

BEVEREN

WAASLAND-BEVEREN

 1-1

 

Algemene rangschikking

Doelpunten

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

SOTTEGEM A

2

2

0

0

3

7

4

6

2

FCV.DENDER EH

2

1

0

1

1

3

2

4

3

DEINZE

1

1

0

0

8

9

1

3

3

SK.MALDEGEM

2

1

1

0

3

9

6

3

3

LEDE

1

1

0

0

3

4

1

3

3

ST.WETTEREN

1

1

0

0

2

3

1

3

3

KRC.GENT-ZEEH.

2

1

1

0

1

4

3

3

3

OUDENAARDE

2

1

1

0

-1

4

5

3

3

VCE.AALST 2002

2

1

1

0

-1

2

3

3

10

BEVEREN

2

0

0

2

0

1

1

2

11

WAASLAND-BEVEREN

2

0

1

1

-1

2

3

1

12

KSC.LOKEREN-O.VL.

2

0

2

0

-2

3

5

0

12

KFC.VRASENE

2

0

2

0

-8

5

13

0

12

SPORTKRING ST.NIKLAAS

1

0

1

0

-8

1

9

0

 

24 augustus 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 1 (28/08/2010 om 12u30)

KMSK DEINZE        9   -   1     SPORTKRING ST-NIKLAAS

                                                    

 

28/08/2010

11:15

SOTTEGEM A

KSC.LOKEREN-O.VL.

2-1

28/08/2010

10:00

SK.MALDEGEM

KFC.VRASENE

8-2  

28/08/2010

12:30

DEINZE

SPORTKRING ST.NIKLAAS

9-1

28/08/2010

13:30

FCV.DENDER EH

BEVEREN

0-0  

28/08/2010

13:30

KRC.GENT-ZEEH.

OUDENAARDE

2-3 

01/09/2010

18:30

WAASLAND-BEVEREN

VCE.AALST 2002

1-2  

 

Foto's SP ST-NIKLAAS 050.jpg 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

DEINZE

1

1

0

0

8

9

1

3

1

SK.MALDEGEM

1

1

0

0

6

8

2

3

1

OUDENAARDE

1

1

0

0

1

3

2

3

1

VCE.AALST 2002

1

1

0

0

1

2

1

3

1

SOTTEGEM A

1

1

0

0

1

2

1

3

6

BEVEREN

1

0

0

1

0

0

0

1

6

FCV.DENDER EH

1

0

0

1

0

0

0

1

8

LEDE

0

0

0

0

0

0

0

0

8

 ST.WETTEREN

0

0

0

0

0

0

0

0

8

KRC.GENT-ZEEH.

1

0

0

0

-1

2

3

0

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

1

0

1

0

-1

1

2

0

8

WAASLAND-BEVEREN

1

0

1

0

-1

1

2

0

8

KFC.VRASENE

1

0

1

0

-6

2

8

0

8

SPORTKRING ST.NIKLAAS

1

0

1

0

-8

1

9

0

 
 

02 juli 2010

VOLLEDIGE WEDSTRIJDENKALENDER 2010-2011 BIJZ PROV U13

28/08/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. OUDENAARDE   -  
28/08/2010 10:00 SK.MALDEGEM KFC.VRASENE  8 - 2  
28/08/2010 12:30 DEINZE SPORTKRING ST.NIKLAAS  9 - 1  
28/08/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN VCE.AALST 2002   -  
28/08/2010 13:30 FCV.DENDER EH BEVEREN   -  
29/08/2010 10:00 SOTTEGEM KSC.LOKEREN-O.VL.  2 - 1 
         
04/09/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KRC.GENT-ZEEH.   -  
04/09/2010 10:00 LEDE SK.MALDEGEM   -  
04/09/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. FCV.DENDER EH   -  
04/09/2010 15:30 KFC.VRASENE SOTTEGEM   -  
04/09/2010 16:00 OUDENAARDE ST.WETTEREN   -  
05/09/2010 10:30 BEVEREN WAASLAND-BEVEREN   -  
         
11/09/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. BEVEREN   -  
11/09/2010 10:00 SK.MALDEGEM SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
11/09/2010 10:00 ST.WETTEREN VCE.AALST 2002   -  
11/09/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN FCV.DENDER EH   -  
11/09/2010 12:30 DEINZE OUDENAARDE   -  
11/09/2010 15:30 KFC.VRASENE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
12/09/2010 10:00 SOTTEGEM LEDE   -  
         
18/09/2010 09:30 VCE.AALST 2002 DEINZE   -  
18/09/2010 10:00 LEDE KFC.VRASENE   -  
18/09/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS SOTTEGEM   -  
18/09/2010 13:30 FCV.DENDER EH KRC.GENT-ZEEH.   -  
18/09/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. WAASLAND-BEVEREN   -  
19/09/2010 10:30 BEVEREN ST.WETTEREN   -  
         
25/09/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. WAASLAND-BEVEREN   -  
25/09/2010 10:00 ST.WETTEREN FCV.DENDER EH   -  
25/09/2010 10:00 SK.MALDEGEM OUDENAARDE   -  
25/09/2010 10:00 LEDE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
25/09/2010 12:30 DEINZE BEVEREN   -  
25/09/2010 15:30 KFC.VRASENE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
02/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 SK.MALDEGEM   -  
02/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS LEDE   -  
02/10/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN ST.WETTEREN   -  
02/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH DEINZE   -  
02/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. KRC.GENT-ZEEH.   -  
02/10/2010 16:00 OUDENAARDE SOTTEGEM   -  
         
09/10/2010 10:00 ST.WETTEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
09/10/2010 10:00 SK.MALDEGEM BEVEREN   -  
09/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
09/10/2010 12:30 DEINZE WAASLAND-BEVEREN   -  
09/10/2010 15:30 KFC.VRASENE OUDENAARDE   -  
10/10/2010 10:00 SOTTEGEM VCE.AALST 2002   -  
         
16/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KFC.VRASENE   -  
16/10/2010 13:30 KRC.GENT-ZEEH. DEINZE   -  
16/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH SK.MALDEGEM   -  
16/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. ST.WETTEREN   -  
16/10/2010 16:00 OUDENAARDE LEDE   -  
17/10/2010 10:30 BEVEREN SOTTEGEM   -  
         
23/10/2010 10:00 LEDE VCE.AALST 2002   -  
23/10/2010 10:00 SK.MALDEGEM WAASLAND-BEVEREN   -  
23/10/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS OUDENAARDE   -  
23/10/2010 12:30 DEINZE ST.WETTEREN   -  
23/10/2010 15:30 KFC.VRASENE BEVEREN   -  
24/10/2010 10:00 SOTTEGEM FCV.DENDER EH   -  
         
30/10/2010 09:30 VCE.AALST 2002 SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
30/10/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SK.MALDEGEM   -  
30/10/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN SOTTEGEM   -  
30/10/2010 13:30 FCV.DENDER EH KFC.VRASENE   -  
30/10/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. DEINZE   -  
31/10/2010 10:30 BEVEREN LEDE   -  
         
06/11/2010 10:00 SK.MALDEGEM ST.WETTEREN   -  
06/11/2010 10:00 LEDE FCV.DENDER EH   -  
06/11/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS BEVEREN   -  
06/11/2010 15:00 KFC.VRASENE WAASLAND-BEVEREN   -  
06/11/2010 15:30 OUDENAARDE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
07/11/2010 10:00 SOTTEGEM KRC.GENT-ZEEH.   -  
         
13/11/2010 09:30 VCE.AALST 2002 OUDENAARDE   -  
13/11/2010 10:00 ST.WETTEREN SOTTEGEM   -  
13/11/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. KFC.VRASENE   -  
13/11/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN LEDE   -  
13/11/2010 12:30 DEINZE SK.MALDEGEM   -  
13/11/2010 13:00 FCV.DENDER EH SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
20/11/2010 09:30 VCE.AALST 2002 KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
20/11/2010 10:00 LEDE KRC.GENT-ZEEH.   -  
20/11/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS WAASLAND-BEVEREN   -  
20/11/2010 15:00 KFC.VRASENE ST.WETTEREN   -  
20/11/2010 15:30 OUDENAARDE BEVEREN   -  
21/11/2010 10:00 SOTTEGEM DEINZE   -  
         
27/11/2010 10:00 SK.MALDEGEM KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
27/11/2010 10:00 ST.WETTEREN LEDE   -  
27/11/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
27/11/2010 12:30 DEINZE KFC.VRASENE   -  
27/11/2010 13:00 FCV.DENDER EH OUDENAARDE   -  
28/11/2010 10:30 BEVEREN VCE.AALST 2002   -  
         
04/12/2010 09:30 VCE.AALST 2002 FCV.DENDER EH   -  
04/12/2010 10:00 LEDE DEINZE   -  
04/12/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS ST.WETTEREN   -  
04/12/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. BEVEREN   -  
04/12/2010 15:30 OUDENAARDE WAASLAND-BEVEREN   -  
05/12/2010 10:00 SOTTEGEM SK.MALDEGEM   -  
         
11/12/2010 09:30 VCE.AALST 2002 WAASLAND-BEVEREN   -  
11/12/2010 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS DEINZE   -  
11/12/2010 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SOTTEGEM   -  
11/12/2010 15:00 KFC.VRASENE SK.MALDEGEM   -  
11/12/2010 15:30 OUDENAARDE KRC.GENT-ZEEH.   -  
12/12/2010 10:30 BEVEREN FCV.DENDER EH   -  
         
18/12/2010 10:00 ST.WETTEREN OUDENAARDE   -  
18/12/2010 10:00 KRC.GENT-ZEEH. VCE.AALST 2002   -  
18/12/2010 10:00 SK.MALDEGEM LEDE   -  
18/12/2010 12:30 WAASLAND-BEVEREN BEVEREN   -  
18/12/2010 13:00 FCV.DENDER EH KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
19/12/2010 10:00 SOTTEGEM KFC.VRASENE   -  
         
08/01/2011 09:30 VCE.AALST 2002 ST.WETTEREN   -  
08/01/2011 10:00 LEDE SOTTEGEM   -  
08/01/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS SK.MALDEGEM   -  
08/01/2011 13:00 FCV.DENDER EH WAASLAND-BEVEREN   -  
08/01/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. KFC.VRASENE   -  
08/01/2011 15:30 OUDENAARDE DEINZE   -  
09/01/2011 10:30 BEVEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
         
15/01/2011 10:00 ST.WETTEREN BEVEREN   -  
15/01/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. FCV.DENDER EH   -  
15/01/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
15/01/2011 12:30 DEINZE VCE.AALST 2002   -  
15/01/2011 15:30 KFC.VRASENE LEDE   -  
16/01/2011 10:00 SOTTEGEM SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
22/01/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KFC.VRASENE   -  
22/01/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KRC.GENT-ZEEH.   -  
22/01/2011 13:30 FCV.DENDER EH ST.WETTEREN   -  
22/01/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. LEDE   -  
22/01/2011 16:00 OUDENAARDE SK.MALDEGEM   -  
23/01/2011 10:30 BEVEREN DEINZE   -  
         
29/01/2011 10:00 SK.MALDEGEM VCE.AALST 2002   -  
29/01/2011 10:00 LEDE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
29/01/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
29/01/2011 10:00 ST.WETTEREN WAASLAND-BEVEREN   -  
29/01/2011 12:30 DEINZE FCV.DENDER EH   -  
30/01/2011 10:00 SOTTEGEM OUDENAARDE   -  
         
05/02/2011 09:30 VCE.AALST 2002 SOTTEGEM   -  
05/02/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. ST.WETTEREN   -  
05/02/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN DEINZE   -  
05/02/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
05/02/2011 16:00 OUDENAARDE KFC.VRASENE   -  
06/02/2011 10:30 BEVEREN SK.MALDEGEM   -  
         
12/02/2011 10:00 ST.WETTEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
12/02/2011 10:00 SK.MALDEGEM FCV.DENDER EH   -  
12/02/2011 10:00 LEDE OUDENAARDE   -  
12/02/2011 12:30 DEINZE KRC.GENT-ZEEH.   -  
12/02/2011 15:30 KFC.VRASENE VCE.AALST 2002   -  
13/02/2011 10:00 SOTTEGEM BEVEREN   -  
         
19/02/2011 09:30 VCE.AALST 2002 LEDE   -  
19/02/2011 10:00 ST.WETTEREN DEINZE   -  
19/02/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN SK.MALDEGEM   -  
19/02/2011 13:30 FCV.DENDER EH SOTTEGEM   -  
19/02/2011 16:00 OUDENAARDE SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
20/02/2011 10:30 BEVEREN KFC.VRASENE   -  
         
26/02/2011 10:00 SK.MALDEGEM KRC.GENT-ZEEH.   -  
26/02/2011 10:00 LEDE BEVEREN   -  
26/02/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS VCE.AALST 2002   -  
26/02/2011 12:30 DEINZE KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
26/02/2011 15:30 KFC.VRASENE FCV.DENDER EH   -  
27/02/2011 10:00 SOTTEGEM WAASLAND-BEVEREN   -  
         
12/03/2011 10:00 ST.WETTEREN SK.MALDEGEM   -  
12/03/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. SOTTEGEM   -  
12/03/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN KFC.VRASENE   -  
12/03/2011 13:30 FCV.DENDER EH LEDE   -  
12/03/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. OUDENAARDE   -  
13/03/2011 10:30 BEVEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
         
19/03/2011 10:00 SK.MALDEGEM DEINZE   -  
19/03/2011 10:00 LEDE WAASLAND-BEVEREN   -  
19/03/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS FCV.DENDER EH   -  
19/03/2011 15:30 KFC.VRASENE KRC.GENT-ZEEH.   -  
19/03/2011 16:00 OUDENAARDE VCE.AALST 2002   -  
20/03/2011 10:00 SOTTEGEM ST.WETTEREN   -  
         
26/03/2011 10:00 ST.WETTEREN KFC.VRASENE   -  
26/03/2011 10:00 KRC.GENT-ZEEH. LEDE   -  
26/03/2011 12:30 DEINZE SOTTEGEM   -  
26/03/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
26/03/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. VCE.AALST 2002   -  
27/03/2011 10:30 BEVEREN OUDENAARDE   -  
         
09/04/2011 09:30 VCE.AALST 2002 BEVEREN   -  
09/04/2011 10:00 LEDE ST.WETTEREN   -  
09/04/2011 11:00 SPORTKRING ST.NIKLAAS KRC.GENT-ZEEH.   -  
09/04/2011 14:00 KSC.LOKEREN-O.VL. SK.MALDEGEM   -  
09/04/2011 15:30 KFC.VRASENE DEINZE   -  
09/04/2011 16:00 OUDENAARDE FCV.DENDER EH   -  
         
16/04/2011 10:00 ST.WETTEREN SPORTKRING ST.NIKLAAS   -  
16/04/2011 10:00 SK.MALDEGEM SOTTEGEM   -  
16/04/2011 12:30 WAASLAND-BEVEREN OUDENAARDE   -  
16/04/2011 12:30 DEINZE LEDE   -  
16/04/2011 13:30 FCV.DENDER EH VCE.AALST 2002   -  
17/04/2011 10:30 BEVEREN KSC.LOKEREN-O.VL.   -  
Algemene rangschikking
            Doelpunten  
Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
1 BEVEREN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 DEINZE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FCV.DENDER EH 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC.VRASENE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KRC.GENT-ZEEH. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KSC.LOKEREN-O.VL. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 LEDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 OUDENAARDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SK.MALDEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SOTTEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SPORTKRING ST.NIKLAAS 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ST.WETTEREN 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VCE.AALST 2002 0 0 0 0 0 0 0 0
1 WAASLAND-BEVEREN 0 0 0 0 0 0 0 0

 

22:24 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

19 juni 2010

REEKSINDELING SEIZOEN 2010-2011

BIJZONDER PROVINCIAAL U13

 

KRC.Gent-Zeeh. (00011)

SK.Ronse (00.038)

Oudenaarde (00081)

VCE.Aalst 2002 (00.090)

Sottegem (00.225)

KSC.Lokeren-O.Vl. (00282)

Deinze (00818)

Beveren (02300)

KFC.Vrasene (03623)

FCV.Dender EH (03900)

Lede (03.957)

Waasland (04068)

SK.Maldegem (04.220)

St.Wetteren (05.479)

Sportkring St.Niklaas (09264)

 

NATIONAAL U12

100 - K.V.K. IEPER
211 - K.F.C. Vigor WUITENS HAMME
225 - K.S.V. SOTTEGEM
818 - K.M. SK DEINZE
822 - TORHOUT 1992 KM
2777 - SK EERNEGEM
2997 - S.V. WEVELGEM CITY
3710 - R.F.C. LUINGNOIS
5222 - K.F.C. VARSENARE
5479 - K. Standaard Wetteren
5956 - K. V C. S. V. OOSTKAMP
9264 - Sportkring Sint-Niklaas

11:08 Gepost door HDL in SEIZOEN '10-'11 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |