15 januari 2011

TERUGWEDSTRIJD VOORRONDE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (terugwedstrijd op 19/01/2011 om 18u00):

KFAC WAARSCHOOT      0   -  1        KMSK  DEINZE

                               

WO 19/01

18:00

U13

Nr: 10 - JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD
WAARSCHOOT(04655) -
DEINZE(00818)

 
 


GEMEENTELIJK SPORTSTADION(1825)

REF:BRACKE ALBERT(4)

 

13:45 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10 januari 2011

TERUGWEDSTRIJD VOORRONDE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (terugwedstrijd op 12/01/2011 om 18u00):

KFAC WAARSCHOOT      AFGELAST        KMSK  DEINZE

                               

WO 12/01

18:00

U13

Nr: 10 - JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD
WAARSCHOOT(04655) -
DEINZE(00818)

 
 


GEMEENTELIJK SPORTSTADION(1825)

REF:BRACKE ALBERT(4)

DE HERSPEELDATUM VAN DEZE WEDSTRIJD IS 19/01/2011  !!!

21:26 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

07 december 2010

INFO IVM BEKER VAN OOST-VLAANDEREN :

De terugwedstrijd voor de beker "HET NIEUWSBLAD" KFAC Waarschoot - KMSK Deinze (-U13) zal gespeeld worden op woensdag 12 JANUARI 2011 OM 18u00 !!!

21:13 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03 december 2010

VOORRONDE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (terug op 01/12/2010 om 18u00) :

KFAC WAARSCHOOT    -    KMSK DEINZE

OOST-VLAANDEREN

VOETBAL

 

30/11/2010 - 02/12/2010

 

Voor de periode van 30 november t.e.m. 2 december 2010 :
-Afgelasting van de wedstrijden van de Provinciale Jeugdopleiding van 1 december op de terreinen van SK.Terjoden-Welle.
-Afgelasting van de wedstrijden JeugdCup Het Nieuwsblad van 1 & 2 december 2010.

22:14 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

21 november 2010

VOORRONDE BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (heen op 24/11/2010 om 18u00) :

KMSK DEINZE          2  - 3           KFAC WAARSCHOOT                                 

   

WO 24/11

18:00

U13

ORG: DEINZE(00818)
DEINZE U13(00818) -
WAARSCHOOT U13 (04655)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION(2124)

REF:MARTENS ALBERT(3) 

 

 Krantenartikel uit "Het Nieuwsblad" (23/11/2010) :

 

Iedereen kan de Jeugdcup 2011 winnen

De Jeugdcup ‘Het Nieuwsblad' 2011 voor U13, U15 en U17 wordt morgen al officieel op gang geschoten. Nooit eerder startte het tornooi zo vroeg, maar dat is het gevolg van een reglementswijziging. Dit jaar worden niet enkel de kampioenen (en enkele tweedes) uit de gewestelijke en bijzondere reeksen toegelaten, maar kunnen alle clubs met een nationaal, provinciaal en regionaal label deelnemen op voorwaarde dat het ingeschreven elftal uitkomt in een gewestelijke of bijzondere reeks.

 

Door de samenwerking met de VFV (Voetbalfederatie Vlaanderen) is er ook een proefproject ingevoerd m.b.t. de vervangingen. Halverwege de eerste en tweede helft wordt een time-out van twee minuten doorgevoerd. Na iedere time-out wordt het spel hervat met een aftrap, genomen door dezelfde ploeg als bij aanvang van die helft, én dienen alle wisselspelers aan de aftrap te verschijnen. Tijdens de rust mag er vrij vervangen worden. Vliegende vervangingen zijn tijdens de wedstrijd niet toegelaten. Enige uitzondering hierop is voor geblesseerde spelers.

21:51 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

05 november 2010

BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13

VOORRONDES BEKER VAN OOST-VLAANDEREN PROVINCIALE U13 (heen op 24/11/2010 en terug op 01/12/2010) :                                                                                                                                

 HEEN (24/11/2010) :          walivo

 

 

1

24/11/2010

18:00

Geraardsbergen KSV

Merelbeke KFC    G

2

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport C KVV

Nazareth-Eke VC

3

24/11/2010

18:00

Belzele KVVE

St-Denijs Sport D KVV

4

24/11/2010

18:00

Vrasene KFC

Beervelde VK Nieuw

5

24/11/2010

18:00

St-Denijs Sport A KVV

Dikkelvenne SC

6

24/11/2010

18:00

Bassevelde KVVK

Kleit FC

7

24/11/2010

18:00

Merelbeke KFC    D

St-Denijs Sport B KVV

8

24/11/2010

18:00

Evergem Center KFC

bye

9

24/11/2010

18:00

Windeke KVV

Winnik KVE

10

24/11/2010

18:00

Meldert Verbroedering

Jong Lede KVC  J

11

24/11/2010

18:00

De Pinte Jong en Vlug

Kluisbergen KFC

12

24/11/2010

18:00

Assenede FC

Daknam

13

24/11/2010

18:00

Grembergen SK

Sint-Gillis KV

14

24/11/2010

18:00

Melle Tenstar

Vlaamse Ardennen KVV

15

24/11/2010

18:00

Maldegem KSK

Poesele FC

16

24/11/2010

18:00

Mariakerke KSCE

bye

17

24/11/2010

18:00

Deinze KMSK

Waarschoot KFAC

18

24/11/2010

18:00

Grotenberge Eendracht

Denderleeuw Standaard

19

24/11/2010

18:00

Stekene VVS

Zaffelare SV

20

24/11/2010

18:00

Merendree Lando Sport

K.V. Eendracht Aalter

21

24/11/2010

18:00

Moortsele FCE

Lochristi SK

22

24/11/2010

18:00

Melsen SV

Kalken HO (1)

23

24/11/2010

18:00

Kalken HO (2)

Baardegem VJ

24

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  A

bye

25

24/11/2010

18:00

Adegem KVK

Gent VSV

26

24/11/2010

18:00

Sottegem KSV

Lebeke-Aalst SK

27

24/11/2010

18:00

Gentbrugge Racing

Hofstade KSCW

28

24/11/2010

18:00

Jong Lede KVC  I

Doorslaar Lokeren SK

29

24/11/2010

18:00

Vinderhoute SK

Leerne Ooidonk

30

24/11/2010

18:00

Borsbeke De Toekomst

Dender EH FCV

31

24/11/2010

18:00

Zomergem KVV

Geraardsbergen Jong

32

24/11/2010

18:00

Lebbeke KSK

bye

TERUG (01/12/2010) :

1/12/2010

18:00

Merelbeke KFC    G

Geraardsbergen KSV

1/12/2010

18:00

Nazareth-Eke VC

St-Denijs Sport C KVV

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport D KVV

Belzele KVVE

1/12/2010

18:00

Beervelde VK Nieuw

Vrasene KFC

1/12/2010

18:00

Dikkelvenne SC

St-Denijs Sport A KVV

1/12/2010

18:00

Kleit FC

Bassevelde KVVK

1/12/2010

18:00

St-Denijs Sport B KVV

Merelbeke KFC    D

1/12/2010

18:00

bye

Evergem Center KFC

1/12/2010

18:00

Winnik KVE

Windeke KVV

1/12/2010

18:00

Jong Lede KVC  J

Meldert Verbroedering

1/12/2010

18:00

Kluisbergen KFC

De Pinte Jong en Vlug

1/12/2010

18:00

Daknam

Assenede FC

1/12/2010

18:00

Sint-Gillis KV

Grembergen SK

1/12/2010

18:00

Vlaamse Ardennen KVV

Melle Tenstar

1/12/2010

18:00

Poesele FC

Maldegem KSK

1/12/2010

18:00

bye

Mariakerke KSCE

1/12/2010

18:00

Waarschoot KFAC

Deinze KMSK

1/12/2010

18:00

Denderleeuw Standaard

Grotenberge Eendracht

1/12/2010

18:00

Zaffelare SV

Stekene VVS

1/12/2010

18:00

K.V. Eendracht Aalter

Merendree Lando Sport

1/12/2010

18:00

Lochristi SK

Moortsele FCE

1/12/2010

18:00

Kalken HO (1)

Melsen SV

1/12/2010

18:00

Baardegem VJ

Kalken HO (2)

1/12/2010

18:00

bye

Jong Lede KVC  A

28/11/2010

10:00

Gent VSV

Adegem KVK

1/12/2010

18:00

Lebeke-Aalst SK

Sottegem KSV

1/12/2010

18:00

Hofstade KSCW

Gentbrugge Racing

1/12/2010

18:00

Doorslaar Lokeren SK

Jong Lede KVC  I

1/12/2010

18:00

Leerne Ooidonk

Vinderhoute SK

1/12/2010

18:00

Dender EH FCV

Borsbeke De Toekomst

1/12/2010

18:00

Geraardsbergen Jong

Zomergem KVV

1/12/2010

18:00

bye

Lebbeke KSK

 

 

12:20 Gepost door HDL in BEKER OOST-VL | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |