09 maart 2011

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 26 (12/03/2011) :

KMSK DEINZE  is vrij op de 26° speeldag !!!

12/03/2011

10:00

ST.WETTEREN

SK.MALDEGEM

5-0 FF  

12/03/2011

12:30

WAASLAND-BEVEREN

KFC.VRASENE

2-0  

12/03/2011

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

OUDENAARDE

7-2  

12/03/2011

13:30

KRC.GENT-ZEEH.

SOTTEGEM A

0-2  

13/03/2011

10:30

BEVEREN

SPORTKRING ST.NIKLAAS

2-1  

16/03/2011

16:00

FCV.DENDER EH

LEDE

1-2  

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

DEINZE

20

16

2

2

54

79

25

50

2

LEDE

19

16

2

1

75

92

17

49

3

FCV.DENDER EH

20

12

6

2

23

63

40

38

4

KSC.LOKEREN-O.VL.

20

12

6

2

25

64

39

38

5

SOTTEGEM A

20

12

7

1

16

52

36

37

6

KRC.GENT-ZEEH.

21

10

8

3

14

41

27

33

7

VCE.AALST 2002

19

8

6

5

-1

47

48

29

8

ST WETTEREN 

19

8

7

4

-6

39

45

28

9

OUDENAARDE

20

8

10

2

-9

50

59

26

10

BEVEREN

20

6

9

5

-21

26

47

23

11

WAASLAND-BEVEREN

20

6

11

3

-17

27

44

21

12

SK MALDEGEM

21

5

12

4

-28

49

77

19

13

KFC.VRASENE

21

2

18

1

-65

24

89

7

14

SPORTKRING ST.NIKLAAS

20

1

18

1

-60

31

91

4

25 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 14 (27/11/2010 om 12u30) :

KMSK DEINZE             5  -  0 (FF)          KFC VRASENE                                           CLUB EMBLEM - KFC Vrasene

27/11/2010

10:00

SK.MALDEGEM

KSC.LOKEREN-O.VL.

PP  

27/11/2010

10:00

ST.WETTEREN

LEDE

3-2  

27/11/2010

12:30

DEINZE

KFC.VRASENE

5-0 FF  

27/11/2010

13:00

FCV.DENDER EH

OUDENAARDE

4-2  

27/11/2010

13:00

KRC.GENT-ZEEH.

SPORTKRING ST.NIKLAAS

5-2  

28/11/2010

10:30

BEVEREN

VCE.AALST 2002

0-2  

ZA 27/11

12:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

DEINZE(00818) -
KFC.VRASENE(03623)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION - TERR.3
STADIONLAAN 5
9800 DEINZE(2124)
09/386.00.28

REF:DE SCHEEMACKER TOM(5)

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

11

10

1

0

51

61

10

30

2

DEINZE

11 

7

2

2

23 

41

18

23

3

FCV.DENDER EH

11

7

3

1

23

40

17

22

3

KRC.GENT-ZEEH.

12

7

4

1

15

30

15

22

5

SOTTEGEM A

11

6

4

1

5

27

22

19

6

OUDENAARDE

11

6

5

0

1

30

29

18

6

ST.WETTEREN

11

5

3

-3

20

23

18

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

11

5

2

3

27

24

17

9

VCE AALST 2002

11

4

5

2

-9

22

31

14

10

BEVEREN

12

3

6

3

-14

18

32

12

11

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

12

WAASLAND-BEVEREN

11

2

6

3

-9

17

26

9

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

11

1

9

1

-28

20

48

4

13

KFC.VRASENE

12

1

10

1

-46

16

62

4

09 november 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 12 (13/11/2010 om 12u30) :

KMSK DEINZE            AFGELAST            SK MALDEGEM

                                       

 

OOST-VLAANDEREN

VOETBAL

12/11/2010 - 14/11/2010

 

BESLISSING PROVINCIAAL COMITE VAN ZATERDAG 13/11/2010 (10.30)
Het Provinciaal Comité van Oost-Vlaanderen heeft beslist over te gaan tot

een algemene afgelasting van alle wedstrijden t.e.m. 14 november 2010.

De wedstrijden van de eerste elftallen heren en dames zijn dus eveneens

 uitgesteld!!

13/11/2010

09:30

VCE.AALST 2002

OUDENAARDE

  PP  

13/11/2010

10:00

ST.WETTEREN

SOTTEGEM A

 PP  

13/11/2010

12:30

DEINZE

SK.MALDEGEM

 PP  

13/11/2010

12:30

WAASLAND-BEVEREN

LEDE

 PP 

13/11/2010

13:00

FCV.DENDER EH

SP. ST.NIKLAAS

 PP  

13/11/2010

13:00

KRC.GENT-ZEEH.

KFC.VRASENE

 PP  

ZA 13/11

12:30

UNDER 13 - BIJZONDERE-A

DEINZE(00818) -
SK.MALDEGEM(04220)

 
 

CMP: BURG.VAN DE WIELESTADION - TERR.3
STADIONLAAN 5
9800 DEINZE(2124)
09/386.00.28

REF:BRAET ANNE(4)

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

9

9

0

0

49

56

7

27

2

DEINZE

9

6

1

2

19

35

16

20

3

FCV.DENDER EH

10

6

3

1

21

36

15

19

3

KRC.GENT-ZEEH.

10

6

3

1

15

25

10

19

5

OUDENAARDE

9

6

3

0

5

27

22

18

6

SOTTEGEM A

10

5

4

1

4

25

21

16

7

KSC.LOKEREN-O.VL.

10

4

4

2

-3

20

23

14

8

ST.WETTEREN

9

3

3

3

-7

14

21

12

9

VCE.AALST 2002

9

3

4

2

-5

19

24

11

10

SK.MALDEGEM

10

2

4

4

-12

29

41

10

11

BEVEREN

10

2

5

3

-14

15

29

9

12

WAASLAND-BEVEREN

10

1

6

3

-11

14

25

6

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

9

1

7

1

-23

17

40

4

13

KFC.VRASENE

10

1

8

1

-38

16

54

4

 

14 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 4 (18/09/2010 om 9u30)

VCE AALST 2002         2  -  2          KMSK DEINZE  

                                     

 

18/09/2010

09:30

VCE.AALST 2002

DEINZE

   2-2  

18/09/2010

10:00

LEDE

KFC.VRASENE

 13-0  

18/09/2010

11:00

SPORTKRING ST.NIKLAAS

SOTTEGEM

   2-3  

18/09/2010

13:30

FCV.DENDER EH

KRC.GENT-ZEEH.

   1-2  

18/09/2010

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

WAASLAND-BEVEREN

   3-2  

19/09/2010

10:30

BEVEREN

ST.WETTEREN

  1-0

 

Foto's VCE AALST2002 - KMSK 016.jpg

 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

LEDE

3

3

0

0

18

22

4

9

1

KRC.GENT-ZEEH.

4

3

1

0

9

13

4

9

1

SOTTEGEM A

4

3

1

0

2

13

11

9

4

DEINZE

3

2

0

1

12

16

4

7

4

FCV.DENDER EH

4

2

1

1

3

9

6

7

6

SK.MALDEGEM

3

2

1

0

4

14

10

6

6

ST.WETTEREN

3

2

1

0

2

6

4

6

6

KSC.LOKEREN-O.VL.

4

2

2

0

1

9

8

6

9

BEVEREN

4

1

1

2

-6

2

8

5

10

VCE.AALST 2002

4

1

2

1

-2

6

8

4

11

OUDENAARDE

3

1

2

0

-5

5

10

3

12

WAASLAND-BEVEREN

4

0

3

1

-5

6

11

1

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

3

0

3

0

-10

7

17

0

13

KFC.VRASENE

4

0

4

0

-23

6

29

0

05 september 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 3 (11/09/2010 om 12u30)

 KMSK DEINZE          5   -   1           KSV OUDENAARDE

                                                

 

11/09/2010 

10:00

KRC.GENT-ZEEH.

BEVEREN

 7-0  

11/09/2010

10:00

SK.MALDEGEM

SPORTKRING ST.NIKLAAS

 5-4  

11/09/2010

10:00

ST.WETTEREN

VCE.AALST 2002

 3-2  

11/09/2010

12:30

WAASLAND-BEVEREN

FCV.DENDER EH

 2-5  

11/09/2010

12:30

DEINZE

OUDENAARDE

 5-1  

11/09/2010

15:30

KFC.VRASENE

KSC.LOKEREN-O.VL.

 1-3  

12/09/2010

10:00

SOTTEGEM

LEDE

 3-5

 

Foto's KMSK -KSVO 042.jpg

     

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

FCV.DENDER EH

3

2

0

1

4

8

4

7

2

DEINZE

2

2

0

0

12

14

2

6

2

KRC.GENT-ZEEH.

3

2

1

0

8

11

3

6

2

LEDE

2

2

0

0

5

9

4

6

2

SK.MALDEGEM

3

2

1

0

4

14

10

6

2

ST.WETTEREN

2

2

0

0

3

6

3

6

2

SOTTEGEM A

3

2

1

0

1

10

9

6

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

3

1

2

0

0

6

6

3

8

VCE.AALST 2002

3

1

2

0

-2

4

6

3

8

OUDENAARDE

3

1

2

0

-5

5

10

3

11

BEVEREN

3

0

1

2

-7

1

8

2

12

WAASLAND-BEVEREN

3

0

2

1

-4

4

8

1

13

SPORTKRING ST.NIKLAAS

2

0

2

0

-9

5

14

0

13

KFC.VRASENE

3

0

3

0

-10

6

16

0

                  

 

30 augustus 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 2 (weekend van 04/09/2010)

KMSK DEINZE  is vrij op de tweede speeldag !!!

Ter vervanging wordt een oefenwedstrijd ingelast op maandag 06/09/2010 !!!

04/09/2010

09:30

VCE.AALST 2002

KRC.GENT-ZEEH.

 0-2  

04/09/2010

10:00

LEDE

SK.MALDEGEM

 4-1  

04/09/2010

14:00

KSC.LOKEREN-O.VL.

FCV.DENDER EH

 2-3  

04/09/2010

15:30

KFC.VRASENE

SOTTEGEM

 3-5  

04/09/2010

16:00

OUDENAARDE

ST.WETTEREN

 1-3  

05/09/2010

10:30

BEVEREN

WAASLAND-BEVEREN

 1-1

 

Algemene rangschikking

Doelpunten

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

SOTTEGEM A

2

2

0

0

3

7

4

6

2

FCV.DENDER EH

2

1

0

1

1

3

2

4

3

DEINZE

1

1

0

0

8

9

1

3

3

SK.MALDEGEM

2

1

1

0

3

9

6

3

3

LEDE

1

1

0

0

3

4

1

3

3

ST.WETTEREN

1

1

0

0

2

3

1

3

3

KRC.GENT-ZEEH.

2

1

1

0

1

4

3

3

3

OUDENAARDE

2

1

1

0

-1

4

5

3

3

VCE.AALST 2002

2

1

1

0

-1

2

3

3

10

BEVEREN

2

0

0

2

0

1

1

2

11

WAASLAND-BEVEREN

2

0

1

1

-1

2

3

1

12

KSC.LOKEREN-O.VL.

2

0

2

0

-2

3

5

0

12

KFC.VRASENE

2

0

2

0

-8

5

13

0

12

SPORTKRING ST.NIKLAAS

1

0

1

0

-8

1

9

0

 

24 augustus 2010

COMPETITIEWEDSTRIJD SEIZOEN 2010-2011 : SPEELDAG 1 (28/08/2010 om 12u30)

KMSK DEINZE        9   -   1     SPORTKRING ST-NIKLAAS

                                                    

 

28/08/2010

11:15

SOTTEGEM A

KSC.LOKEREN-O.VL.

2-1

28/08/2010

10:00

SK.MALDEGEM

KFC.VRASENE

8-2  

28/08/2010

12:30

DEINZE

SPORTKRING ST.NIKLAAS

9-1

28/08/2010

13:30

FCV.DENDER EH

BEVEREN

0-0  

28/08/2010

13:30

KRC.GENT-ZEEH.

OUDENAARDE

2-3 

01/09/2010

18:30

WAASLAND-BEVEREN

VCE.AALST 2002

1-2  

 

Foto's SP ST-NIKLAAS 050.jpg 

Algemene rangschikking

           

Doelpunten

 

Plaats

Clubnaam

W.

W

V

G

S

+

-

Ptn

1

DEINZE

1

1

0

0

8

9

1

3

1

SK.MALDEGEM

1

1

0

0

6

8

2

3

1

OUDENAARDE

1

1

0

0

1

3

2

3

1

VCE.AALST 2002

1

1

0

0

1

2

1

3

1

SOTTEGEM A

1

1

0

0

1

2

1

3

6

BEVEREN

1

0

0

1

0

0

0

1

6

FCV.DENDER EH

1

0

0

1

0

0

0

1

8

LEDE

0

0

0

0

0

0

0

0

8

 ST.WETTEREN

0

0

0

0

0

0

0

0

8

KRC.GENT-ZEEH.

1

0

0

0

-1

2

3

0

8

KSC.LOKEREN-O.VL.

1

0

1

0

-1

1

2

0

8

WAASLAND-BEVEREN

1

0

1

0

-1

1

2

0

8

KFC.VRASENE

1

0

1

0

-6

2

8

0

8

SPORTKRING ST.NIKLAAS

1

0

1

0

-8

1

9

0