01 mei 2011

TORNOOI ST-DENIJSSPORT (zaterdag 07/05/2011) :

1°RONDE :

KMSK DEINZE -  ST DENIJS C  2-1

KMSK DEINZE -  ST DENIJS D 9-1

 

2°RONDE:

KMSK DEINZE – FC NEDERENAME 3-1

KMSK DEINZE – ST DENIJS A 2-3

 

EINDSTAND :

1° KMSK DEINZE

2° FC NEDERENAME

3° ST-DENIJS A

 

KMSK DEINZE EINDWINNAAR TORNOOI ST DENIJS !!!

TERR: KLEIN KOUTERKEN,ST-DENIJS-WESTREM

TORNOOI ST DENIJS 236.jpgTORNOOI ST DENIJS 239.jpg

20:34 Gepost door HDL in TORNOOIEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

28 april 2011

TORNOOI KVE DRONGEN (zaterdag 30/04/2011) :

9U        VINDERHOUTE  -  KMSK DEINZE     0-1
9U30    DRONGEN B      -  KMSK DEINZE     1-0
11U      BASSEVELDE     -  KMSK DEINZE     0-1
12U      ASSENEDE         -  KMSK DEINZE     0-1
12U30  FINALE : KMSK DEINZE  -  KVE AALTER  0-1   

A-complex : Keiskant
Sint Gerolfstraat 16, 9031 Drongen
Tel: 09/2272686

TORNOOI DRONGEN 096.jpg

20:20 Gepost door HDL in TORNOOIEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

21 april 2011

PARTENACUP - PASEN 2011 - KMSK DEINZE (23 april 2011) :

PARTENACUP - PASEN 2011

             KMSK DEINZE

Provinciale U13 - zaterdag 23 april:

 

paastornooi deinze 072.jpg      

 

REEKS 1                                          REEKS 2

 

A KMSK DEINZE                       E ST WETTEREN

B RACING WETTEREN               F  KSK BEVEREN 

C CERCLE MELLE                     G  VC NAZARETH-EKE

D KVE AALTER                         H  KVE DRONGEN

 

 

REEKS 1

ploeg A    -    ploeg B         11:00 uur        terrein D      2 x 15

ploeg C    -    ploeg D         11:45 uur        terrein D      2 x 15

ploeg A    -    ploeg D        12:30 uur         terrein D      2 x 15

ploeg B    -    ploeg C        13:15 uur         terrein D      2 x 15

ploeg A    -    ploeg C        14:00 uur         terrein D      2 x 15

ploeg B    -    ploeg D        14:45 uur         terrein D      2 x 15

 

REEKS 2

ploeg E    -   ploeg F         11:00 uur         terrein E      2 x 15

ploeg G   -    ploeg H        11:45 uur         terrein E      2 x 15

ploeg E    -   ploeg H        12:30 uur         terrein E      2 x 15

ploeg F    -   ploeg G        13:15 uur         terrein E      2 x 15

ploeg E    -   ploeg G        14:00 uur         terrein E      2 x 15

ploeg F    -   ploeg H         14:45 uur        terrein E      2 x 15

 

PLAATSINGWEDSTRIJDEN

 

4R1        -     4R2              15:30 uur        terrein D      2 x 15

3R1        -     3R2              15:30 uur        terrein E      2 x 15

2R1        -     2R2              16:15 uur        terrein D      2 x 15

1R1        -     1R2              16:15 uur        terrein E      2 x 15

07:23 Gepost door HDL in TORNOOIEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

23 december 2010

INDOORTORNOOI KVE AALTER (MAANDAG 27/12/2010) :

INDOORTORNOOI KVE AALTER  ( maandag 27/12/2010) :

Tien ploegen : miniemen U13 nationaal ( elke ploeg 5 wedstrijden)

 

 

Reeks 1 : 

 
 

Ploeg 1 = FC DENDER A

 
 

Ploeg 2 = KWS LAUWE A

 
 

Ploeg 3 = JC TORHOUT A

 
 

Ploeg 4 = SV ZULTE-WAREGEM B

 
 

Ploeg 5 = SK DEINZE

 

Reeks 2 :

Ploeg 1 = FC DENDER B

Ploeg 2 = KVE AALTER A

Ploeg 3 = JC TORHOUT B

Ploeg 4 = SV ZULTE-WAREGEM A

Ploeg 5 = SK MALDEGEM

 

 

WEDSTRIJDENSCHEMA SK DEINZE :

          om 15u00 : FC DENDER A – SK DEINZE

          om 16u15 : JC TORHOUT A – SK DEINZE

          om 16u45 : KWS LAUWE A – SK DEINZE

          om 17u30 : SV ZULTE WAREGEM B – SK DEINZE

 

Rond 18u00 volgen de plaatsingswedstrijden !

 

20:03 Gepost door HDL in TORNOOIEN | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |